Четверг, 25.06.2026, 20:27
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Головна » 2016 » Сентябрь » 21 » Відбулася спільна молитва біля новозбудованої каплиці
13:08
Відбулася спільна молитва біля новозбудованої каплиці

   Новозбудована капличка на місцевому цвинтарі вже сяє величчю свого куполу та хреста. І хоча всередині молитовної будівлі ще йдуть роботи з облаштування стін та вікон, 20 вересня, в день визволення м. Карлівка від фашистських загарбників, благочинний Карлівського округу отець Олег провів біля  неї спільну молитву, яка має надзвичайну силу, на славу місту, за мир та єдність.  

   Отець Олег подякував усім благодійникам та будівельникам, які беруть участь у зведенні каплички і висловив надію, що невдовзі святкова літургія відбудеться вже в стінах цієї величної будівлі.

   Від імені міської ради та громади міста висловлюємо щиру подяку усім, хто допомагає в добрій справі будівництва каплички та облаштуванні її території:

-         ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи» (ген. директор  А. Кибка);

-         ПСП «Орач» (директор О. Бегмат);

-         ФГ «Антан» (директор О. Кобченко);

-         ФГ «СВ Житниця» (директор С. Слєпцов);

-         Благодійний фонд «Добро» (голова правління Н. Гуріна);

-         ФГ «Яніна» (директор В. Луцан);

-         ПП В. Петренко;

-         ПП О. Домнич;

-         ПП А. Лисокобилко;

-         ПП К. Маріїч;

-         ПП В. Курленко;

-         ПП І. Шмиголь.

  

  

 

Переглядів: 609 | Додав: Kmr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Наш канал Youtube
Онлайнтрансляції
"Теплі" кредити
Відкрите місто
Валюта
Copyright MyCorp © 2026