
18 березня, напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, в районному будинку культури урочисто привітали комунальників Карлівки з професійним святом.
Слова щирої вдячності за важку і віддану працю висловила секретар міської ради Людмила Милькова. Вона, зокрема, зазначила, що завдяки комунальним службам з року в рік змінюється наше рідне місто: воно стає більш впорядкованим, квітучим і чистим.
До привітань долучився і заступник голови районної ради Володимир Кравцов, який побажав присутнім родинного тепла, міцного здоров’я, добробуту та довголіття.
За традицією, з нагоди свята кращих представників галузі було відзначено грамотами та подяками.
Після урочистої частини, на всіх чекала концертна програма, яку підготував творчий колектив районного будинку культури.


|