
В травні цього року відбулося освячення наріжного каменю на місці будівництва каплиці на місцевому цвинтарі. Дехто з карлівчан скептично поставилися до цього, мовляв, коли це ще побудують капличку. Та за чотири місяці стіни святої обителі вже стояли, а 9 вересня представники духовенства урочисто освятили купол та хрест для каплиці.
І вже 20 вересня в день визволення м. Карлівка від фашистських загарбників відбудеться урочисте богослужіння біля довгоочікуваної каплиці. І кожна людина, яка прийде на цвинтар до своїх близьких зможе помолитися, поминути та поставити свічку за упокій душ тих, кого немає більше поруч.

|