
6 червня у рамках робочої поїздки в село Іванівка та Солона Балка голова міської ради Олександр Наконечний разом з першим заступником Сергієм Шевченком, депутатом міської ради Іваном Бабінцем та інспектором з благоустрою Петром Васильцем здійснили огляд території стадіону в с. Іванівка, де мешканці планують облаштувати дитячий майданчик, обговорили питання водопостачання та пристосування водяної колонки для загального користування, також було заплановано роботи по ремонту дорожнього покриття в селі.
В с. Солона Балка Олександр Наконечний поспілкувався з місцевими жителями, які продемонстрували міському голові вже облаштований дитячий майданчик біля будівлі колишнього дитячого садочка. Мова про його будівництво йшлася в березні під час запланованої зустрічі очільника міста з мешканцями села. Тоді Олександр Наконечний пообіцяв свою підтримку у вирішенні цього питання, і вже на початку літа малеча с. Солона Балка має можливість гратися на власному дитячому майданчику. У ході спілкування, було вирішено завезти на майданчик піску, а також обговорено питання ремонту доріг.
Цього дня міський голова побував і в районі Спиртозаводу, де на місці обговорили питання системи водопостачання дитячого садочку № 3.



|