Четверг, 25.06.2026, 23:39
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 69
Головна » 2016 » Август » 1 » Комунальні тарифи: вижити не можна вмерти (де кома?)
09:21
Комунальні тарифи: вижити не можна вмерти (де кома?)

Сьогодні українці ледь витримують тягар комунальних тарифів, особливо в опалювальний період.

Якщо, наприклад, взяти мінімальну зарплату карлівчан і останні рахунки за комунальні послуги, то складається враження, що пересічному споживачу потрібно переходити на «мівіну», або вмирати з голоду, або, кому повезло і має хоч якусь земельну ділянку, переходити на натуральне господарство.

Хоча і тут на них чекає неприємний сюрприз. Спробуй потягти своє господарство, якщо маєш газове опалення чи колонку. За останній рік ціна на газ виросла в 5 разів! І це ще не кінець. Захмарні і непосильні для мільйонів українців ціни на газ роблять їх заручниками газових монополістів, тож не дивно, що в роботі останніх чітко просліджуються риси вседозволеності та всемогутності. Якраз газові магнати і заробляють мільярдні доходи. З наших кишень.  І спробуй-но не заплатити – враз відріжуть газ, ще й облають на чому світ стоїть. В цьому карлівчани вже  не раз переконувалися. Люди вже втомилися від того, що ПАТ «Полтавагаз», користуючись своєю монополією, порушує не тільки встановлені закони і правила, а й неписані моральні принципи.

На жаль, дехто із місцевих політиків займається простим критиканством та популізмом, замість конкретних дій. Виявляється, що тарифи на комунальні послуги їх не влаштовують, а от діяльність керівників відповідних підприємств – в порядку речей. Та навіть дитина знає, що риба гниє з голови. То ж, напевно, і чистку  потрібно робити з верхівки, адже саме керівники тих самих підприємств не зацікавлені в зниженні тарифів для населення, тим самим забезпечуючи надприбутки своїм господарям-олігархам.

То що ж залишається простим громадянам? Вижити не можна вмерти – де поставити кому?

Переглядів: 865 | Додав: Kmr | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 netchail • 10:45, 01.08.2016
ЯК депутат 2-х попередніх каденцій , Звертаюсь до депутатів Карлівської міськради! Допоможіть громадянам м. Карлівка оформити субсидії! Вивчіть всі постанови кабміну по субсидіям , щоб аргументовано відстоювати інтереси своїх виборців! І тоді кому можна буде поставити після першого слова.
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Наш канал Youtube
Онлайнтрансляції
"Теплі" кредити
Відкрите місто
Валюта
Copyright MyCorp © 2026