
Сьогодні українці ледь витримують тягар комунальних тарифів, особливо в опалювальний період.
Якщо, наприклад, взяти мінімальну зарплату карлівчан і останні рахунки за комунальні послуги, то складається враження, що пересічному споживачу потрібно переходити на «мівіну», або вмирати з голоду, або, кому повезло і має хоч якусь земельну ділянку, переходити на натуральне господарство.
Хоча і тут на них чекає неприємний сюрприз. Спробуй потягти своє господарство, якщо маєш газове опалення чи колонку. За останній рік ціна на газ виросла в 5 разів! І це ще не кінець. Захмарні і непосильні для мільйонів українців ціни на газ роблять їх заручниками газових монополістів, тож не дивно, що в роботі останніх чітко просліджуються риси вседозволеності та всемогутності. Якраз газові магнати і заробляють мільярдні доходи. З наших кишень. І спробуй-но не заплатити – враз відріжуть газ, ще й облають на чому світ стоїть. В цьому карлівчани вже не раз переконувалися. Люди вже втомилися від того, що ПАТ «Полтавагаз», користуючись своєю монополією, порушує не тільки встановлені закони і правила, а й неписані моральні принципи.
На жаль, дехто із місцевих політиків займається простим критиканством та популізмом, замість конкретних дій. Виявляється, що тарифи на комунальні послуги їх не влаштовують, а от діяльність керівників відповідних підприємств – в порядку речей. Та навіть дитина знає, що риба гниє з голови. То ж, напевно, і чистку потрібно робити з верхівки, адже саме керівники тих самих підприємств не зацікавлені в зниженні тарифів для населення, тим самим забезпечуючи надприбутки своїм господарям-олігархам.
То що ж залишається простим громадянам? Вижити не можна вмерти – де поставити кому?
|