Среда, 19.09.2018, 17:00
Вітаю Вас Гість | RSS
 
Головна Дошка оголошеньРеєстраціяВхід
Меню сайту
Категорії розділу
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 63
Статистика
Головна » Дошка оголошень » загальні оголошення

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності
Інформація | 17.02.2017, 11:24

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені для проведення незалежної оцінки нерухомого майна комунальної власності:

  1. Об’єкт оцінки: частина нежитлового приміщення, розташованого на другому поверсі адміністративної будівлі, що належить територіальній громаді міста Карлівка, загальною площею 10,5 м2 ( корисна площа 7,1 м2 та 3,4 м2 площ загального користування).

Місцезнаходження об’єкта: вул. Полтавський шлях, 54, м. Карлівка Полтавської області, 39500.

Балансоутримувач: Карлівська міська рада.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості для розрахунку стартового розміру орендної плати для передачі в оренду вбудованого нежитлового приміщення.

Конкурс відбудеться в приміщенні Карлівської міської ради о 1400 годині 27 лютого 2017 року за адресою: м. Карлівка, вул. Полтавський шлях, 54.

Учасникам конкурсу необхідно надати до конкурсної комісії наступні підтверджуючі документи:

- заяву на участь у конкурсі довільної форми;

- копію установчого документу;

- копію кваліфікаційних документів оцінювачів, що будуть залучені до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

- копію сертифікату суб’єкту оціночної діяльності;

- інформацію про претендента (документ, що містить відомості щодо особистого досвіду роботи, кваліфікації тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті з описом підтверджуючих документів та повинна містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт та терміну виконання робіт.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається, конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі у конкурсі , повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу комісії. Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про те письмово голову комісії.

Конкурсну документацію слід подавати до виконавчого комітету Карлівської міської ради з 800 до 1600 години. Кінцевий термін прийняття документів – за 3 календарних дні до початку проведення конкурсу за адресою: м.Карлівка, вул. Полтавський Шлях, буд. 54, 1-поверх, приймальня.

 

Додав: Kmr | Контактна особа: - E
Переглядів: 80 | Розміщено до: 17.03.2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Наш канал Youtube
Онлайнтрансляції
"Теплі" кредити
Відкрите місто
Валюта
Copyright MyCorp © 2018